?>

Współpraca

Bubble Tea cieszy się coraz większą popularnością w Polsce. Na rynku istnieje jednak stosunkowo niewiele lokali, w których pożądany przez konsumentów napój jest oferowany. Miejsca te wzbudzają spore zainteresowanie, co przekłada się na osiągane przychody – z tego względu warto rozważyć założenie własnego, niezależnego punktu przygotowującego właśnie Bubble Tea. Jako BOBOone jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe wsparcie w tym zakresie.

Jak pomagamy w tworzeniu lokalu?

Inwestorzy zainteresowani dołączeniem do naszej sieci mogą korzystać z gotowych materiałów graficznych, np. logo, a także strony internetowej BOBOone do promowania własnego lokalu. Udzielamy cennych wskazówek dotyczących działań marketingowych, które przekładają się na efektywność sprzedaży Bubble Tea i zainteresowanie punktem.
Zapewnimy ponadto pomoc w aranżacji jego wnętrza. Dzięki temu stanie się atrakcyjnym miejscem przede wszystkim dla głównej grupy odbiorców – dzieci.
Ogromną zaletą współpracy z BOBOone jest możliwość dostarczenia przez nas wszystkich urządzeń niezbędnych do przygotowania Bubble Tea. Szejker pionowy czy zaklejarka – tego typu sprzęt jesteśmy w stanie zarówno zamontować w lokalu, jak i przeprowadzić szkolenie z jego użytkowania. To cenna wiedza, dzięki której obsługa klientów będzie efektywna, co z kolei przełoży się na wyższe przychody. Są one również wynikiem sprawnego działania, dlatego udzielamy wszelkich kluczowych informacji na temat właściwej organizacji pracy.

Co możemy dostarczyć naszym partnerom?

Jako sprawdzona hurtownia artykułów do Bubble Tea możemy wyposażyć nowy punkt w zestaw niezbędnych produktów takich jak kubki w różnych rozmiarach i dopasowane do nich pokrywki. W asortymencie mamy też ekologiczne słomki i zestawy przyborów umożliwiających łatwe przygotowanie napoju. Właściwie wyprofilowane łyżki do tapioki czy dodatków, dyspensery i pompki do syropów, a także specjalne miarki – każdy z tych elementów jest niezbędny w lokalu z Bubble Tea, dlatego przy rozpoczęciu współpracy możemy zapewnić ich dostarczenie w odpowiednich ilościach, zachowując atrakcyjną cenę. W przypadku bąbelkowego napoju kluczowa jest jakość półproduktów użytych do jego sporządzenia. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę – naszym partnerom proponujemy najlepsze syropy owocowe w wygodnych opakowaniach, a także czystą fruktozę. Asortyment obejmuje ponadto białą i czarną tapiokę, aromatyczne herbaty nadające wyjątkowego charakteru każdej przygotowanej Bubble Tea oraz kulki odpowiadające za smak napoju. Przekazujemy również nasze sprawdzone receptury i doradzamy, jak stworzyć atrakcyjne i zarazem nietuzinkowe menu dla nowego lokalu. Postaw na sprawdzoną markę oraz kompleksowe wsparcie przy zakładaniu własnego punktu z Bubble Tea i przekonaj się, ile możesz zyskać z naszą pomocą!